правовая поддержка деятельности фитнес центров и салонов красоты
Спортивные клубы Украины
Запорожье
Лучшие клубы
все клубыпрограммы тренировок, программа питания в подарок
Спортивные товары
Статьи

Школа козацького бойового мистецтва «Спас» в Запорожье

Рейтинг клуба: 4.4/5, отзывов о школе боевых искусств: 7.

Тип: Школа боевых искусств Телефон: (066) 366-81-68, (096) 786-66-97
Город: Запорожье E-mail: lukom-zp@mail.ru
Адреса клубов: Сайт: http://www.spas.zp.ua

Будем признательны, если Вы скажете администратору, что нашли Школа козацького бойового мистецтва «Спас» на сайте Спортивные клубы Украины.

Поделиться с друзьями информацией о школе боевых искусств:

Школа козацького бойового мистецтва «Спас» проводить набір у дитячі та дорослі групи.

Спас – це універсальний вид бойового мистецтва, який виводить на високий рівень техніку оволодіння своїм тілом, зміцнення здоров’я, покращення морально-вольових якостей.

В програмі навчання:

 • зміцнення здоров’я та загартування організму виховання загальної витривалості, спритності, розвиток швидкості, гнучкості і рухливості в суглобах;
 • ударна техніка руками та ногами бойового мистецтва "Спас";
 • боротьба;
 • акробатика;
 • участь в спортивних змаганнях;
 • походи;
 • табори;
 • школи виживання;
 • кінна підготовка;
 • елементи самозахисту та звільнень від захватів;
 • показові виступи на фестивалях;
 • поїздки закордон;
 • бойові козацькі танці;
 • участь в народних святах.

Спас – бойовий звичай козацьких родів, ефективна система ведення бою та виживання за будь-яких умов. Спас – це спосіб життя, традиція виховання козака-воїна – вірного захисника свого Роду, Землі-Матері та Краю.

Система Спасу включає в себе декілька напрямків, які гармонійно поєднуються між собою:

 • Спортивний напрямок – український рукопаш «Спас» - вид спортивного одноборства, оснований на козацькій традиції ведення бою і включає в себе кращі досягнення світу єдиноборств.
 • Війсково-прикладний напрямок «Спасу» - система навчання ведення короткочасного бою на знищення в режимі рукопашу і ближнього бою, навчання козацьким тактикам і стратегії бою.
 • Фольклорно-мистецький напрямок – система воїнських звичаїв, традицій, обрядів, які формують світогляд козака-воїна.
 • Науковий напрямок – система способів і методів вивчення дослідження проявів «Спасу» і його впливу як на розвиток особистості так і можливості позитивного впливу на розвиток суспільства.
 • Оздоровчо-лікувальний напрямок.

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська федерація «Спас» зареєстрована 7 червня 2005 року. Ініціатором створення та президентом федерації є член Ради Українського Козацтва при Президентові України Олександр Притула.

Головною метою федерації є сприяння розвитку української культури та збереження українських національних традицій, поширення і пропаганда козацького бойового Звичаю Спас, сприяння у патріотичному вихованні дітей та молоді.

Если вы нашли неточность в описании клуба или хотите поделиться фотографиями клуба – высылайте их по адресу .

Фотогалерея школы боевых искусств

Фотогалерея Школа козацького бойового мистецтва «Спас»Фотогалерея Школа козацького бойового мистецтва «Спас»Фотогалерея Школа козацького бойового мистецтва «Спас»
Фотогалерея Школа козацького бойового мистецтва «Спас»Фотогалерея Школа козацького бойового мистецтва «Спас»Фотогалерея Школа козацького бойового мистецтва «Спас»
Фотогалерея Школа козацького бойового мистецтва «Спас»Фотогалерея Школа козацького бойового мистецтва «Спас»Фотогалерея Школа козацького бойового мистецтва «Спас»

Поделиться с друзьями информацией о школе боевых искусств:

Отзывы о школе боевых искусств

Ваше имя*:
Ваш телефон: Укажите телефон и/или E-mail в том случае, если Вы хотите, чтобы с Вами связался представитель клуба. Ваши контактные данные не публикуются на сайте.
Ваш E-mail:
Ваш пол*: Мужчина: Женщина:
Общая оценка*:
Текст отзыва*: Отзыв должен быть полезен посетителям. Нецензурные выражения, оскорбления, бессмысленные сообщения и реклама будут удаляться.
Demiurg, 12.09.2017 19:46 (ip: 46.118.39.***)
Чули дуже багато гарних відгуків про «Спас», бачили виступи команд, хотіли, аби наш хлопчик займався там. Але після сьогоднішнього заняття залишились дуже розчарованими.
Дитина зростає у жіночому середовищі: мама, бабуся, тітка. Звичайно, чоловічого виховання дуже не вистачає, саме тому хотіли віддати у «Спас». Проте вчитель Павленко Ярослав Вікторович наголосив на тому, що він «не вчитель у дитячому садочку». Зауважу, що професія вчителя походить саме від слова «вчити» у будь-якому віці: дошкільнят, школярів, студентів (адже існує ще й академія «Спас»). Ба, навіть дорослих людей на курсах підвищення кваліфікації. Навіщо ж потрібен вчитель, який не бажає вчити? Крім того, ми спеціально питали про те, чи є набір шестирічних дітей і нам сказали, що так. А на занятті виявилося, що займатись дошкільнятами не можуть та не хочуть. Дивно. Дитина все заняття просиділа на лаві, бо вчитель повідомив про те, що «мріє отримати команду, яка виграє» і шукає дітей «яких не потрібно буде вчити». Так, хлопчик у нас буває неслухняним і непосидючим, як усі діти, буває «ніжним» через жіноче виховання, так. Проте ми й шли за вчителем. За авторитетом. А не отримали бажаного, бо вчитель, бачте, бажає отримати вже готовий «матеріал».
Також прикро вразила непедагогічна поведінка Ярослава Вікторовича. Так, власні претензії він висловлював сам на сам, без інших батьків, проте при дитині, яка була поруч і чула те, що він «потягне усю команду на дно». Дуже педагогічно. Дуже. Також нам обіцяли, що у групу діти набиратимуться нові, які ще на займались у «Спасі», а на занятті були присутні хлопці, які займаються вже рік. Так, приклад – це завжди добре, але ж обіцяно було зовсім інше. Є різниця між дітьми, які займаються рік, та тими, що прийшли вперше, тож порівнювати їхні навички досить дивно.
Отже тепер не знаємо, чи отримаємо там гарну фізичну форму, а от комплекси й зацькованість дитини – точно. У такого тренера займатись не хочеться зовсім, чи шукати іншого тренера осередку, чи йти до іншої секції, вирішимо згодом.
Анжела, 25.07.2016 16:17 (ip: 134.249.133.***)
Здравствуйте! С какого возраста принимаете?
Гліб, 18.08.2013 20:17 (ip: 130.185.30.***)
чи є в ваш осередок в Житомирі?
я знаю декількох людей що не проти спробувати себе в цьому мистецтві.
Та і сам би з радістю спробував, до 18 років займався дзюдо
відпишіть будласка за цими посиланнями
http://vk.com/glib.olecsandrovich
http://vk.com/michael_war
Оксана, 29.03.2013 18:52 (ip: 46.211.183.***)
Здравствуйте.Подскажите с какого возраста принимаете детей.Мы живем на Космосе есть ли рядом ваше отделение или ближайшее только на Песках?
Елена, 27.01.2013 13:56 (ip: 212.8.47.***)
со скольки лет принимают в школу?
Маргарита, 12.10.2012 22:05 (ip: 178.210.215.***)
Здравствуйте! Моему сыну 5,5 лет, хочет заниматься в школе "Спас", живем в Хортицком жилмассиве.
Подскажите,пожалуйста, в таком возрасте возьмут на обучение и по какому адресу обращаться?
Спасибо!
Николай, 13.01.2012 10:17 (ip: 92.113.39.***)
Хорошое дело делаете. И дети у вас красавцы. Когда мой сын подрастет обязательно отдам именно к Вам.

Фитнес клубы, спортивные клубы Украины © 2010-2017.
Письменные и графические материалы защищены авторским правом законодательства Украины, использование материалов сайта возможно только при наличии гиперссылки на сайт Фитнес клубы, спортивные клубы Украины.